Warning: copy(/home/aviatost/domains/centrumsztucznejtrawy.pl/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/aviatost/domains/centrumsztucznejtrawy.pl/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Montaż trawy syntetycznej - Montaż | Serwis | Gwarancja | Doświadczenie

— Centrum Sztucznej Trawy

Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się tworzeniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań z trawy syntetycznej dla różnych obiektów. Nasze rozwiązania znajdują swoje zastosowanie przy otoczeniu: przedszkoli, szkól, obiektów sportowo-rekreacyjnych, domów jednorodzinnych, osiedli, hoteli, biurowców, budynków użyteczności publicznej, lokali gastronomicznych, pubów i wielu innych


about-beforeabout-after

Pracujemy ze wszystkimi rodzajami nawierzchni, zarówno trawiastymi, jak i piaskowymi czy betonowymi.


Syntetyczna trawa, to nowoczesna, a przede wszystkim bezpieczna nawierzchnia o bardzo szerokim zastosowaniu, zarówno w sferze publicznej (parki, skwery, centra rekreacyjno-wypoczynkowe, otoczenie urzędów, basenów, place zabaw), jak i prywatnej (podwórka, ogrody, tarasy, balkony, boiska,poletka golfowe). Stworzona dla celów użytkowych i dekoracyjnych jest doskonałą alternatywą dla naturalnego trawnika, którego utrzymanie jest bardzo pracochłonne i wymaga ciągłych zabiegów. Stosowana przez Nas, najwyższej jakości syntetyczna trawa, została zaprojektowana, w taki sposób, aby idealnie wkomponować się w środowisko naturalne i stworzyć z nim pełną harmonię.

Nasza oferta obejmuje:

 • najwyższą jakość obsługi i realizacji inwestycji, zakończoną spełnieniem wszystkich oczekiwań klienta
 • wybór, obejmujący: pomoc, sugestie, analizy, decyzję końcową w uzgodnieniu z klientem, najlepszego rodzaju syntetycznej trawy, dla danej inwestycji .
 • Wybieramy spośród kilku rodzajów najwyższej jakości syntetycznej trawy: Popular, Super, Szkolna (kolory: zielony, żółty, biały, czerwony, czarny, niebieski), Golf
 • montaż, instalację i serwis przyjętych do realizacji zamówień w zakresie zagospodarowania i modernizacji terenu terenu (place zabaw, przedszkola, szkoły, ogrody, otoczenie domów, tereny sportowo-rekreacyjne, centra handlowe, hotele, biura ,puby, imprezy plenerowe okolicznościowe itp)
 • sprzedaż hurtową i detaliczną: wysokiej jakości syntetycznej trawy, materiałów pomocniczych oraz wyposażenia placów zabaw (huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, piaskownice, drabinki itp..)
 • przyjazd specjalistów na uzgodnione spotkanie, przedstawienie próbek wyrobów i przedstawienie kompleksowej oferty Naszej Firmy
 • wsparcie i merytoryczną oraz wykonawczą pomoc na etapie założeń projektowych
 • dobór optymalnych rozwiązań, materiałów i komponentów, niezbędnych do realizacji konkretnej inwestycji
 • przygotowanie pełnego projektu wraz z kosztorysem
 • szybki 2-3 dniowy montaż i realizację nawierzchni , bez konieczności demontażu istniejących urządzeń
 • całkowite uporządkowanie terenu po zakończeniu prac
 • odbiór zrealizowanej inwestycji i …pełne zadowolenie klienta!
 • wsparcie techniczne i serwis w okresie użytkowania

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?


Bezpieczne materiały

Wykorzystujemy jedynie certyfikowane materiały bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt


Kompleksowa usługa

Każde zlecenie rozpoczynamy od kosztorysu a kończymy na odbiorze przez klienta


Wieloletnie doświadczenie

Doświadczona załoga doradzi i odpowie na każde pytanie


Szybki montaż

Każde zlecenie traktowane jest przez nas priorytetowo. Gwarantujemy szybki montaż.

Irlandzka jakość w Polsce

Rozwiązania, które realizowaliśmy ponad 14 lat, na trwałe wpisały się w krajobraz Instytucji Oświatowych Irlandii i Irlandii Północnej oraz Inwestorów Indywidualnych, podnosząc na wyższy poziom walory użytkowe, wizualne i ekonomiczne, tych terenów, oraz terenów przyległych. Wykonane projekty instalacyjne w Irlandii cechowały się różnorodną złożonością i zakresem prac. Począwszy od tych prostych, jednorodnych od 20-30 m2, po bardzo skomplikowane, wielobarwne projekty w przedszkolach, szkołach, prywatnych posiadłościach i salach gimnastycznych, obejmujących powierzchnię do 1000mkw..


Jako długoletni czołowi pracownicy Irlandzkiej Firmy Sanctuary Syntetics Ltd Ireland, byliśmy wykonawcami modernizacji i całkowitej metamorfozy nowych oraz istniejących Placów Zabaw, Ogrodów i innych projektów (wedle życzeń i pragnień inwestora), obejmujących tysiące metrów kwadratowych zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów.


Naszą ideą, jest przeniesienie własnych, długoletnich doświadczeń oraz sprawdzonych rozwiązań z rynku Irlandzkiego na rynku Polski.

Myślimy globalnie ! Działamy Lokalnie!

Pełne zadowolenie Klienta i satysfakcja z bardzo dobrze wykonanej pracy to hasło przewodnie działania Naszej Firmy!

Współpracujemy z Najlepszymi!

sanctuary-synthetics-logo
simba-logo
condor-grass-logo
Mark-Oloughlin-logo
ogrody-hesperid
Sanctuary Syntetics Ltd Irlandia: czołowy irlandzki wykonawca projektów wykorzystujących syntetyczną trawę
Simba Lublin Polska: producent wyposażenia placów zabaw
Condor Grass Holandia: jeden z największych na świecie producentów traw syntetycznych
Mark Oloughlin Irlandia: czołowy irlandzki projektant inwestycji z trawy syntetycznej
Ogrody Hesperyd Żagań: projektowanie i kompleksowe rozwiązania dla ogrodów.

Nasze certyfikaty


Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Pierwsze kroki związane z trawą syntetyczną mieliśmy w Irlandii, gdzie byliśmy pracownikami jednej z największych firm zajmujących się trawą syntetyczną. Zdobyte przez nas certyfikaty są potwierdzeniem, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie.